0771-16 33 33

- Ett nummer till alla verkstäder

Verkstäder

eller
Filter efter service

Service Däck och Fälg

Däckhotell

Bilservice

Drop-in däckskifte

Bromsar

AC-service

Batterier

Stötdampare

Avgassystem

Oljebyte

Hjulinställning

Reparation / Utbyte vindruta

Konditionstest

Lånebil vid service

Biltvätt

Hjul reparation

Däcktvätt

Fälgreparation

Hjultvätt

Nitrogen

24/7 däckjour

MC-däck

Däckservice tung trafik

Pro sport

Biltillbehör

Wi-Fi

Handsfree

Vianor Billdal

Bolshedens industriväg 6
Tel. 031 - 91 10 10
Fax031 - 91 01 50
Emailkaren.kirakossian@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 08.00-17.00

Lördagsöppet i April & November: 10.00-14.00

Karen Kirakossian, Platschef

Vianor Borgholm

Per Lindströms väg 11
Tel. 0485-128 88
Emailolof.andersson@vianor.com Visa på karta

Mån - Fre 08.00 - 17.00

Olof Andersson, Platschef

Vianor Borlänge

Barkargärdet, Stålgatan 1
Tel. 0243-870 10
Fax0243-170 04
Emailmicke.thelin@vianor.com Visa på karta

Mån - Fre: 07.00-17.00

24h jour: 070-531 06 85

Micke Thelin, Platschef

Vianor Borlänge (Partner)

Godsvägen 12
Tel. 0243-22 69 22
Fax0243-22 82 39
Emailborje.soner@telia.com Visa på karta

Mån - Fre: 07.00-16.00

Vianor Borås, Getängsvägen

Getängsvägen 14
Tel. 033-10 02 20
Fax033-13 83 93
Emailper.edman@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.15-16.30

Per Edman, Platschef

Vianor Borås, Von lingens väg

Von lingens väg 7
Tel. 033-10 04 50
Fax033-4145 51
Emailpeter.kohlstrom@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-16.30

Peter Kohlström, Platschef

Vianor Bro (Partner)

Skällstavägen 1
Tel. 010-440 7000
Fax08-584 809 04
Emailinfo@hdbil.se Visa på karta

Mån-Tors: 07.00-16.30
Fre: 07.00-14.00

Vianor Bålsta (Partner)

Dragrännan 16
Tel. 010-110 43 63
Emailhakan@betonglarsson.se Visa på karta

Vianor Degerfors

Karlskogavägen 35
Tel. 0586-73 99 02
Fax0586-424 05
Emailanel.duro@vianor.com Visa på karta

Mån-Tors: 07.00-17.00
Fre: 07.00-16.00

Platschef Anel Duro


Vianor Dingle

Åkarevägen 16
Tel. 0524-408 18
Fax0524 422 53
Emailrichard.karlsson2@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 08.00-17.00

24h Jour: 070-636 42 23

Anders Frid, Platschef

Vianor Eskilstuna

Västeråsvägen 23
Tel. 016-12 33 18
Fax016-12 33 14
Emailfrederic.cervera@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-17.00

Frederic Cervera, Platschef

Vianor Falköping

Hollendergatan 34
Tel. 0515-133 90
Fax0515-154 11
Emailkim.lindberg@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-16.30

Kim Lindberg, Platschef

Vianor Falun

Centralvägen 9
Tel. 023-322 90
Emailfalun@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-17.00

24h jour: 070-531 06 85
Sonny Berggren, Platschef

Vianor Getinge (Partner)

Göteborgsvägen 26
Tel. 035-546 83
Emailbilfixarn@telia.com Visa på karta

Mån-Fre 07.00-16.00

Vianor Gävle

Upplandsgatan 19
Tel. 026-12 01 70
Fax026-12 65 91
Emailpeter.alsenlid@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-17.00


24h Jour: 070-671 20 61

Peter Alsenlid, Platschef

Vianor Göteborg (Partner)

Lärjeågatan 9
Tel. 031-252581
Fax031-254487
Emailinfo@dackimporten.se Visa på karta

Mån-fre 7.00-17.00

Vianor Göteborg, Arendals Allé (Partner)

Arendals Allé 3
Tel. 031-537373
Fax031-537360
Emailverkstad.gbg@pno.se Visa på karta

mån-tor 7.00-21.00
fre 7.00-18.00

Vianor Göteborg, Hisings Backa

Hisings Backa, Importgatan 24 a
Tel. 031-52 85 06
Fax031-52 60 55
Emaildaniel.steiner@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-17.00

Sommaröppettider juni, juli, augusti
Mån-Fre: 07.00-16.00

Daniel Steiner, Platschef

Vianor Göteborg, Mölndal

Baggåkersgatan 3
Tel. 031-27 07 01
Fax031-27 70 05
Emailchristopher.collin@vianor.com Visa på karta

Ordinarie öppettider:
Mån-Fre: 07.00-17.00

Öppettider sommar: (Juni, Juli & Augusti)
Mån-Fre: 07.00-16.00

Öppettider Högsäsong: (April & November)
Mån-Fre: 07.00-17.00
Lörd: 10.00-14.00

Christopher Collin, Platschef

Vianor Göteborg, Partille

Järnringen 50
Tel. 031-44 72 55
Fax031-44 75 96
Emailpartille@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-16.00

Rickard Zier, Platschef

Vianor Hallsberg

Kajsabacksvägen 3
Tel. 0582-100 60
Fax0582-100 46
Emailelvir.vehabovic@vianor.com Visa på karta

Mån-fre 7.00-17.00

Elvir Vehabovic, Platschef

Vianor Halmstad

Fräsaregatan 1
Tel. 035-10 95 59
Fax035-10 95 55
Emailhalmstad03@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-17.00

Leif Svensson, Platschef

Vianor Hedesunda (Partner)

Vinnersjövägen 13
Tel. 0291-102 75
Fax0291-102 75
Emailbig.bengt@gmail.com Visa på karta

Mån-Fre: 08.00-17.00
Lunchstängt: 12.00-13.00

Vianor Helsingborg

Gåsebäcksvägen 26
Tel. 042-18 55 30
Fax042-18 18 25
Emailjonny.cederhav@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 08.00-17.00

Jonny Cederhav, Platschef

Vianor Helsingborg, Fornminnesgatan (Partner)

Fornminnesgatan 2
Tel. 042-29 25 25
Fax042-29 80 25
Emailmia@dack-hbg.se Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-18.00
Lörd: 08.00-12.00
Lunchstängt: 12.00-13.00

Vianor Helsingborg, Stenbrovägen (Partner)

Stenbrovägen 48
Tel. 042-4991560
Fax042-292875
Emailverkstad.hbg@pno.se Visa på karta

mån-tor 7.00-21.00
fre 7.00-18.00

Vianor Hjälstaby (Partner)

Industrivägen 5
Tel. 0171-475560
Fax0171-460505
Emailinfo@hjalstabyautomek.se Visa på karta

Mån-fre kl 7.00-16.00 (lunchstängt kl 11.30-12.00)

Vianor Hofors (Partner)

Faluvägen 73
Tel. 0290-273 30
Fax0290-271 00
Emailjimmysdack@tele2.se Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-16.00
Lunchstängt: 12.00-13.00

Jimmy Hallström, Platschef

Vianor Hudiksvall (Partner)

Medskog Södra 5
Tel. 0650-40 14 00journummer: 070-5908100
Emailinfo@helsingedackcenter.se Visa på karta

mån-tor 6.30-16.30
fre 6.30-16.00

Vianor Hällefors (Partner)

Saxhyttevägen 4
Tel. 0591-632 56
Fax0591-632 60
Emailmarkus.gustavsson@kjellbergsab.se Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-16.30

Vianor Höganäs

Smältaregatan 2
Tel. 042-34 15 10
Fax042-33 10 82
Emailbengt-arne.persson@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-17.00
Lörd 07.00-12.00 (15/11, 22/11)





Bengt-Arne Persson, Platschef

Vianor Järpen (Partner)

Lövtorpsvägen 9
Tel. 0647-10025
Emailinfo@dackverkstanjarpen.se Visa på karta

Mån-tor 7-16.30
Fre 7-16

Vianor Jönköping

Glansgatan 5
Tel. 036-16 25 50
Fax036-16 25 55
Emailmathias.svensson@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-17.00
Mathias Svensson, Platschef

Vianor Jönköping (Partner)

Lampvägen 6 / Industriomr. Torsvik
Tel. 036-362658
Fax036-362638
Emailverkstad2@pno.se Visa på karta

mån-tor 7.00-21.00
fre 7.00-18.00

Vianor Karlskrona (Partner)

Silvervägen 1 A
Tel. 0455-167 80
Fax0455-167 56
Emailgadackspecialisten@hotmail.com Visa på karta

Mån-Tors: 07.00-17.00
Fre: 07.00-16.00

Vianor Karlstad

Örsholmsgatan 4
Tel. 054-21 21 03
Fax054-15 39 70
Emailsusanne.birgersson@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-16.30

Midsommar till 31 Augusti: 07.00-16.00

24h Jour: 054-21 21 03 Lyssna telefonsvar, Tryck 9.

Susanne Birgersson, Platschef

Vianor Kil (Partner)

Smidaregatan 1
Tel. 0554-133 22
Fax0554-129 76
Emailinfo@fordonstjanst.se Visa på karta

Mån-fre 7.00-16.00 (Lunchstängt 12.30-13.15)


Erling Lindblom, Platschef

Vianor Klintehamn (Partner)

Sanda Bjästavs 110
Tel. 0498-24 20 49
Fax0498-24 20 69
Emailastromsdack@telia.com Visa på karta

Mån-Fre: 08.00-17.00
Lunch: 12.00-13.00

Vianor Kristianstad, Blekingevägen

Blekingevägen 4
Tel. 044-12 31 55
Fax044-12 31 53
Emailmats.norden@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-16.00

Förlängda öppettider april och november
Mån-fre kl. 7-17

Förlängda öppettider under högsäsong:
Mån-Fre 07.00-17.00

Mats Nordén, Platschef

Vianor Kristianstad, Industrigatan

Industrigatan 44
Tel. 044-10 03 50
Fax044-21 21 33
Emailbo.edvardsson@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre 07.00-17.00

Bo Edvardsson, Platschef

Vianor Kungsbacka

Energigatan 4
Tel. 0300-104 00
Fax0300-103 50
Emailpatrick.lundin@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-17.00

Patrick Lundin, Platschef

Vianor Lidköping

Truckgatan 4
Tel. 0510-213 52
Fax0510-213 02
Emailpar.gustafsson@vianor.com Visa på karta

Mån-Tors: 07.00-17.00
Fre: 07.00-16.00



Pär Gustafsson, Platschef

Vianor Linköping (Partner)

Norra Oskarsgatan 12
Tel. 013-131345
Emailandreas@dackservice.org Visa på karta

Mån-fre 7-16.30

Vianor Luleå (Partner)

Betongvägen 26
Tel. 0920-250067
Emailinfo@kwdackservice.se Visa på karta

Mån-fre 7.00-17.00

Platschef:
Niklas Karlsson
Petra Wiklund
Petra Wiklund

Vianor Lund

Gustavshemsvägen 9
Tel. 046-12 40 20
Fax046-13 63 20
Emailmattias.svensson@vianor.com Visa på karta

Kundmottagning: 07.00-17.00
Verkstad: 08.00-17.00


Mattias Svensson, Platschef

Vianor Lund (Partner)

Skiffervägen 31
Tel. 046-14 69 00
Fax046-13 64 91
Emailinfo@vulkoilund.se Visa på karta

Mån-Ons: 07.15-16.15
Tors: 07.15-18.00
Fre 07.15-16.00

Frukost 09.00-09.15
Lunchstängt: 12.00-12.30

Förlängda öppettider i April & November

Mån – Tors 07.15 - 18.00
Fre 07.15 - 16.00
Lörd 09.00 - 13.00

Frukost 09.00-09.15
Lunchstängt: 12.00-12.30


BOKA TID HÄR

Vianor Löddeköpinge (Partner)

Fågel Fenix väg 4
Tel. 046-711000
Fax046-712070
Emaildackservice@telia.com Visa på karta

Mån-fre 8.00-17.00 (lunchstängt: 12.00-13.00)

Vianor Malmö, Aspögatan (Partner)

Aspögatan 5
Tel. 040-689 19 00
Fax040-689 19 05
Emailmegadack2@telia.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-18.00
Lunchstängt: 12.00-13.00
Lörd: 08.00-12.00

Vianor Malmö, Eriksfältsgatan

Eriksfältsgatan 23
Tel. 040-92 30 00
Fax040-19 15 33
Emailklas.rosberg@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 08.00-17.00

Förlängda öppettider april och november
Mån-fre kl 8-18







Klas Rosberg, Platschef

Vianor Malmö, Stenyxegatan

Stenyxegatan 20
Tel. 040-14 18 70
Fax040-14 18 78
Emaillennart.mainz@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-16.30

Förlängda öppettider april och november
Mån-fre kl. 7-18

Lennart Mainz, Platschef

Vianor Malmö, Västkustvägen

Västkustvägen 6
Tel. 040-97 10 80
Fax040-30 26 48
Emaildan.nordenberg@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-16.00

Förlängda öppettider april och november
Mån-fre kl. 7-18


Dan Nordenberg, Platschef

Vianor Mariestad

Mariagatan 34
Tel. 0501-155 75
Fax0501-168 76
Emailconny.wallin@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-16.00

Conny Wallin, Platschef

Vianor Norrköping, Fabriksgatan

Fabriksgatan 20-24
Tel. 011-10 04 20
Fax011-23 82 19
Emailroine.frid@vianor.se Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-16.30

Roine Frid, Platschef

Vianor Norrköping, Lindövägen

Lindövägen 13
Tel. 011-28 58 70
Fax011-18 88 68
Emailchristian.malmsjo@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-16.30

Christian Malmsjö, Platschef

Vianor Norrköping, Risängsgatan

Risängsgatan 10
Tel. 011-10 60 88
Fax011-16 06 26
Emailmats.pettersson@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-16.30

24h jour: 070-620 14 41

Mats Pettersson, Platschef

Vianor Norrtälje (Partner)

Stockholmsvägen 41
Tel. 0176-10371
Emailinfo@gummicentralen.org Visa på karta

Mån-fre 7.30-16.30
Lör 7.30-12.00

Vianor Nynäshamn

Sandtorpsvägen 12
Tel. 08-520 208 68
Fax08-520 141 48
Emailjerry.mattisson@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-17.00

24h jour: 070-109 30 29

Jerry Mattisson, Platschef

Vianor Olofström (Partner)

Vilshultsvägen 35
Tel. 0454-999 89
Emailholjedack@oktv.se Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-17.00
Lörd: 10.00-13.00

Vianor Osby

Södra portgatan 42
Tel. 0479-162 00
Fax0479-162 99
Emaillars.ekholm@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-16.00

Lars Ekholm, Platschef

Vianor Sandviken

Stallgatan 9
Tel. 026-25 35 42
Fax026-25 21 33
Emailcatarina.blomqvist@vianor.com Visa på karta

Mån - Fre: 07.00 - 17.00

Extraöppet i november:
Mån: kl. 7-17
Tis,ons,tor: kl. 7-19
Fre: kl. 7-17
Lördagsöppet följande datum: 8/11, 15/11, 22/11, 29/11, kl. 9-14

Catarina Blomqvist, Platschef

Vianor Sjöbo (Partner)

Verkstadsgatan 38
Tel. 0416-10927
Emailverkstad@lundellsmotorsport.nu Visa på karta

Mån-Tors: 06.00-17.00
Fre 06.00-16.00

Vianor Skara

Erik järnåkers gata 5
Tel. 0511-147 61
Fax0511-149 23
Emailjan.risteski@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-16.00


Jan Risteski, Platschef

Vianor Skellefteå

Hammarvägen 11
Tel. 0910-106 57
Fax0910-533 54
Emailjonny.andersson@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-16.30

Jonny Andersson, Platschef

Vianor Skellefteå (Partner)

Maskinvägen 16
Tel. 0910-104 10
Fax0910-138 62
Emailservice@jonssonsgummi.se Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-16.30

Vianor Skövde

Kaplansgatan 36
Tel. 0500-41 88 50
Fax0500-41 44 86
Emailanders.olmeby@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-16.30


Anders Ölmeby, Platschef

Vianor Smålandsstenar

Skruvgatan 2
Tel. 0371-319 40
Fax0371-301 02
Emailmartin.falk@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.30-16.30

Martin Falk, Platschef

Vianor Stockholm, Bromma

Ranhammarsvägen 17
Tel. 08-26 00 74
Fax08-80 35 95
Emailbjorn.jansson@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-17.00

24h Jour: 070-109 30 29


Björn Jansson, Platschef

Vianor Stockholm, Gärdet

Tegeluddsvägen 72
Tel. 08-660 90 39, 08-662 55 87
Fax08-662 12 68
Emailjamen.elali@vianor.com Visa på karta

Mån - Fre kl. 07.00-17.00

Platschef
Jamen Elali

Vianor Stockholm, Handen

Hantverkarvägen 37
Tel. 08-745 31 25
Fax08-745 43 57
Emailerik.andersson@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-17.00


Erik Andersson, Platschef

Vianor Stockholm, Hägersten

Elisabeth Tamms gata 3
Tel. 08-97 04 10
Fax08-646 93 88
Emailper.hellqvist@vianor.com Visa på karta

Öppettider
Mån-Fre: 07.00-18.00

24h Jour: 070-109 30 29
Per Hellqvist, Platschef

Vianor Stockholm, Johanneshov

Arenavägen 86
Tel. 08-600 49 00
Fax08-556 134 33
Emailjimmy.hansson@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-17.00

24h Jour: 070-109 30 29

Platschef
Jimmy Hansson

Vianor Stockholm, Jordbro

Lagervägen 5 c
Tel. 08-777 87 00
Fax08-777 38 10
Emailanders.eriksson@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-17.00

24h Jour: 070-109 30 29

Anders Eriksson, Platschef

Vianor Stockholm, Kista (Partner)

Danmarksgatan 52
Tel. 08-7505080
Emailinfo@sfabil.se Visa på karta

Mån-fre kl 7.30-17.00
Lör kl 9.00-15.00

Platschef: Soheil Fakoor

Vianor Stockholm, Lidingö (Partner)

Förrådsvägen 6
Tel. 08-765 56 50
Fax08-765 50 86
Emailinfo@lgc.nu Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-17.00

Vianor Stockholm, Skarpnäck

Flygfältsgatan 18-20
Tel. 08-604 85 00
Fax08-604 86 00
Emailchrister.hokkanen@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre 07.00-17.00

Christer Hokkanen, Platschef

Vianor Stockholm, Täby

Leverantörsvägen 19
Tel. 08-756 45 30
Fax08-756 63 80
Emailjordan@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-17.00

Jordan, Platschef

Vianor Strängnäs

Lärlingsvägen 2-6
Tel. 0152-215 09
Fax0152-215 19
Emaillars.byman@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-16.30

Vianor Sundsvall (Partner)

Lagergatan 10
Tel. 060-17 25 35
Fax060-53 81 20
Emailinfo@dackhuset.net Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-16.00

Vianor Svalöv (Partner)

Harjagersvägen 4
Tel. 0418-668580
Fax0418-668581
Emailorder@ringserviceisvalov.se Visa på karta

Mån-Tors: 07.00-17.00
Fre: 07.00-16.00

24h Jour: 0761-657 440

Platschef: Patrik Elfrid

Vianor Svenljunga

Nylännesgatan 2
Tel. 0325-61 10 96
Fax0325-128 57
Emailanders.johansson@vianor.com Visa på karta

Mån-Ons: 07.00-17.00
Tors: 07.00-18.00
Fre: 07.00-17.00

Anders Johansson, Platschef

Vianor Sävsjö

Hantverkaregatan
Tel. 0382-103 75
Fax0382-610 72
Emailchrister.schmidt@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-17.00

Christer Schmidt, Platschef

Vianor Trelleborg

Vannhögsgatan 10
Tel. 0410-577 77
Fax0410-577 79
Emailmagnus.eriksson@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.30-16.30

Förlängda öppettider april och november
Mån-fre 07.00-17.00


Magnus Eriksson, Platschef

Vianor Trollhättan

Fabriksvägen 5
Tel. 0520-393 40
Fax0520-188 12
Emailfredrik.berg@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-17.00


24h Jour: 0520-312 80
Fredrik Berg, Platschef

Vianor Umeå

Bomvägen 3
Tel. 090-12 21 20
Fax090-12 62 88
Emaildavid.bergstedt@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-17.00

David Bergstedt, Platschef

Vianor Umeå (Partner)

Formvägen 10 A
Tel. 090-8200400
Fax090-8200401
Emailinfo@dackcenterumea.se Visa på karta

Mån-Fre: 08.00-17.00
Sommartider: 08.00-16.00

24h Jour: 070-3405039

Vianor Uppsala

Stallängsgatan 15
Tel. 018-10 23 00
Fax018-10 93 50
Emailulf.ahman@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-17.00

Extraöppet i november:
Mån kl 7-17
tis-tors kl 7-18
fre kl 7-17

Lördagsöppet:
8,15,22,29 november kl. 9-14




Ulf Åhman, Platschef

Vianor Valdemarsvik (Partner)

Mossebogatan 3
Tel. 0123-290 60
Fax0123-290 61
Emailanders.skordare@telia.com Visa på karta

Mån-fre 7-16

Johan Schultz, Platschef

Vianor Vara

Badhusgatan 59
Tel. 0512-339 19
Fax0512-102 15
Emailniclas.andersson@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-16.30
...........................................
Sommaröppettider v.26-33
Mån-Fre: 07.00-16.00

Niclas Andersson, Platschef

Vianor Västerås

Tallmätargatan 3
Tel. 021-12 11 15
Fax021-13 83 05
Emailstefan.dahlgren@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-17.00

24h Jour: 070-109 33 08

Stefan Dahlgren, Platschef

Vianor Växjö

Mårdvägen 15
Tel. 0470-122 11
Fax0470-456 69
Emailtom.jonsson@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-17.00


Tom Jonsson, Platschef

Vianor Åhus

Sandvaktaregatan 24
Tel. 044-24 04 05
Fax044-24 94 15
Emailbjorn.henningsson@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00-16.30


Björn Henningsson, Platschef

Vianor Åkersberga (Partner)

Rallarvägen 40
Tel. 08-54088080
Emailinfo@vianorakersberga.se Visa på karta

Mån-Fre kl 07.00-17.00

Förlängda öppettider Nov-Dec
Mån-Fre 07.00-18.00
Lörd 10.00-16.00

Vianor Örebro

Bettorpsgatan 24
Tel. 019-31 40 05
Fax019-31 40 03
Emailmagnus.fritz@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 07.00 - 16.00
Lunchstängt: 11.00-12.00


Magnus Fritz, Platschef

Vianor Örkelljunga

Stockholmsvägen 38
Tel. 0435-523 41
Fax0435-523 44
Emaillars.hartvigsson@vianor.com Visa på karta

Mån-Fre: 08.00-17.00

Lars Hartvigsson, Platschef

Vianor Örnsköldsvik (Partner)

Åvägen 6
Tel. 0660-10121
Fax0660-76449
Emailinfo@dackladan.se Visa på karta

Mån-fre 8.00-17.00
Helgöppet under högsäsong

Vianor Östersund

Hagvägen 10
Tel. 063-12 12 12
Fax063-51 89 65
Emailostersund@vianor.com Visa på karta

Mån-Tors: 07.00-16.30
Fre: 07.00-16.00

Ulf Persson, Platschef

Live chat Ställ din fråga till vår kundtjänst

Live chat inaktiv